O portalu kilka słów

dodane 2018-04-22 12:21

www.dekanatniedobczyce.my.wiara.pl

Drodzy Mieszkańcy Dekanatu Niedobczyce!

Witamy na nowej stronie naszego dekanatu, na której znajdziecie wiele ciekawych, ale przede wszystkim praktycznych wiadomości.

Nowy serwis ma za zadanie spełniać dwie funkcje. Po pierwsze chcieliśmy zebrać w jednym miejscu informacje dotyczące organizacji pracy parafii naszego dekanatu, np. godziny sprawowania Mszy św., spowiedzi, godziny otwarcia kancelarii czy dane kontaktowe parafii. Pragniemy również dzielić się działaniami duszpasterskimi, które podejmujemy na poziomie dekanatu czy diecezji. Portal ten nie ma więc zastępować stron parafialnych, a jedynie informować o wydarzeniach o szerszym zasięgu.
Druga rola serwisu związana jest z wieloma pytaniami i wątpliwościami, które Was nurtują i z którymi często spotykamy się w pracy duszpasterskiej. Chodzi tu przede wszystkim o sprawowane sakramenty święte. Staraliśmy się omówić i wytłumaczyć różne sytuacje i kwestie, by każdy sakrament zawsze przyjmowany był ważnie i godnie.

Serwis został zbudowany na modułach udostępnianych przez portal www.wiara.pl, które będą w przyszłości rozwijane, dlatego z biegiem czasu nasza strona również będzie udoskonalana pod kątem treści i grafiki.

Zachęcam do częstego odwiedzania naszego serwisu.

Szczęść Boże!
ks. Stanisław Kołodziej